054-6673370 meirtavori@gmail.com

טיפול בתת המודע:

זו שיטה שדרכה נכנסים לתודעת המטופל, לחלק שבו אנחנו משתמשים כל הזמן, החלק שבנו שנותן לנו סיבות ללמה אנחנו עושים את הדברים שאנחנו עושים. זו האינטליגנציה שלנו, זה ההיגיון שדרכו אנחנו מנתחים את המציאות. בגוף האורגני שלנו יש לנו מערכת שנקרת התת הכרה שלנו. היא למעשה מי שאנחנו, היא מכתיבה לנו כיצד אנחנו מגיבים למתרחש ולמציאות, שם שוכנת מערכת האמונות שלנו ושם הטיפול בתת מודע פועל טיפול בטרנס לא פועל על הערנות של התודעה, הוא פועל מתחתיה. אם היה אפשר לפתור את כל הבעיות של בני האדם דרך שיח האינטלקט, אז כל המטפלים וכל הפסיכולוגים היו פושטים את הרגל. בטיפול התת הכרתי, אנו נכנסים לתוך המחשב האורגני של מוח האדם ושם עושים את השנוי.

כל העניין הוא לדעת כיצד לחדור למחשב הזה. בקורס הסוגסטיה וNLP  שלנו אנו מלמדים כיצד לקבל גישה למערכת הפנימית הזאת וכיצד לשנות את הנתונים לצרכיו ותועלתו של המטופל שלנו.
כמו שאנחנו מתכנתים מחשב, כך אנחנו צריכים לתכנת כך גם את המחשב האורגני שלנו-המוח ואז ניתן לעזור לאנשים, על ידי שינוי בתת המודע שלהם.
ניתן להיפתר ממיגרנות וחרדות בטיפול אחד עד שלושה טיפולים הפסקת עישון גמילה מסוכרים ושאר ברעין בישין ועוד הרשימה ארוכה

המיוחדות שלנו זה הטרנס, אותו מצב מדטיבי עתיק יומין של כניסה פנימה לרובדים ולחחלקים העמוקים יותר של הנפש פנימה, מה שנקרא
אתה בטרנס עמוק, עכשיו בזמן שאתה קורא שורות אלו אם תרצה בכך לחוות את החוייה המסקרנת הזאת. זאת לא שינה  ולא היפנוזה, כמו שטעו רבים זאת שלווה פנימית  ונגיעה בהאני האמיתי שלך.
תה ער פי כמה וכמה יותר מתמיד, זה מצב שבו רמת תודעה שלך מתפקדת פי מאתיים, אם זה גישה לזכרותות,אם זה יכולת לחסום כאבים, להעלות רגשות, לשלוט בכל חלק וחלק בהוויה שלך.
בדיוק ההפך הגמור ממה שניסו למכור לנו. למעשה אתה בשליטה ברמת המולקולה בכל חלק מהמהות שלך.
פשוט לחיות את הרגע לחלוטין רגע רגוע תעצור ותחווה את הרגע היינו פשוט תרגע הוססססיה עצור חביבי… אל תרוץ לשום מקום שששששש……..
תנוח דעתך אין צורך שתחשוב על שום דבר, עכשיו פשוט תן לרגע להתעצם בשקט בשלווה ברוגע. 

מה ההבדל בין פסיכולוגיה או פסיכו תרפיה לבין טיפול בתת מודע באמצעות טרנס ?.

בפסיכולוגיה ופסיכו תרפיה. תפקידם של הרופאים ומטפלים הפסיכולוגים הוא למצוא את הבעיה על סמך סימפטומים ואז לתייג את הבעיה שיש לאדם.
אחרי שתייגו אותך יש מודל טיפול.
הם מתמודדים עם החלק המודע של מוח האדם.
אנחנו לא מתמודדים כלל עם חלק המודע של המוח,
וכמו כן אנחנו לא מתייגים את הבעיה.

למשל מישהו מגיע אלינו עם בעיה של דיכאון. אנחנו לא אומרים שיש לך בעיה ששמה דיכאון, אלא דיכאון הוא סימפטום של בעיה אחרת.
מה גורם לדיכאון זאת השאלה שעלנו לשאול ולשם כך אנו נכנסים לתת המודע על מנת שנדע איזה סוג של טיפול לתת.|

קח פוביות למשל. לנו יש הגדרה שונה לחלוטין. הפסיכולוגים מתייגים את הפוביה כמיני פוביה רבים, כאגורפוביה, פוביה מטיסות, פוביה ממים, וכו'           הם מקטלגים לפי סוגי הפוביות השונות שיש,
בזמן שאנחנו אומרים שיש רק פוביה אחת. שהיא הפחד מפחד. אדם שפוחד לצאת החוצה, הוא לא פוחד לצאת החוצה, הוא פוחד ממה שעלול לקרות לו אם הוא יצא החוצה.
אדם שפוחד לטוס הוא לא פוחד מהטיסה, הוא פוחד ממה יקרה אם המטוס ייפול.
פסיכולוגים, כדי לטפל בבעיה, הם ידחפו את האדם לאט לאט לעשות את מה שהוא פוחד ממנו בצעדים קטנים. ויכול להיות שרק כעבור שנה הבן אדם יהיה מסוגל לצאת אולי מהבית.

בשיטה שלנו אנחנו נעקוף את הגורם הביקורתי  וניכנס לתת המודע של מוח האדם ונשנה בבסיס של האמונות שלו, ונעזור לו להתמודד עם הפחד בשלושה מפגשים לכל היותר.

  • – אנחנו משנים את התפיסות וראיית העולם של האדם.
  • – אנחנו ממגרים את הפחד עצמו.
  • – אנחנו מנטרלים את המקור של הבעיה,

הפחד הוא רק הסימפטום
בטרנס, אנחנו הולכים עם האדם אחורה בתודעה עד שאנחנו מוצאים את הגורם או את הדבר שגרם להתפרצות הזו של הפחד ומנטרלים אותו.
כשאנחנו מוצאים את זה אנחנו משנים את תפיסת האדם לגבי המקרה הזה.
זאת למעשה לב הגישה של השיטה .