“היי מאיר, יש לי אמונה שמונעת ממני לעשות מה שאני צריך לעשות בחיים, והאמונה היא שאני חייבת להיות מושלמת במאה אחוז לפני שאני עושה משהו. אני רוצה להוציא את האמונה הזאת מהראש שלי, אבל אני לא יודע איך?
​הדילמה הזאת הנה נחלת לא מעטים אשר לא עושים מעשה עד שיהיו בטוחים שהם מוכנים נפשית פיזית ומנטלית אנשים אלו לעולם לא יתקדמו בחיים הם אותם תלמידים ניצחיים שהולכים מקורס לקורס ומסדנה לחברתה אך לא מרימים את הכפפה ומתחילים לטפל או לעשות מעשה עם מה שלמדו
​על מנת להשתחרר מהאמונה המגבילה הזאת יש לעשות הבחנה בין שני דברים
בין מושלם ומקובל. אם כל איש עסקים בעולם היה מחכה עד שהמוצר שלו יהיה מושלם לפני שיוציא אותו לשוק, הכלכלה העולמית כולה הייתה מתמוטטת. לא יהיו קונים, לא מוכרים, לא החלפת כסף, שום התקדמות לא היית נעשית. וכאשר המוצר המושלם הגיע לשוק, אף אחד לא היה קונה את זה כי עלות הייצור שלה היית בשמים.
רוב מה שמגיע לשוק היום עבר צורה כלשהי של בדיקות “ביתא” והוא מספיק טוב לשוק. זה מתחיל עם הרעיון של המוצר בצורתו היחסית מינימלית, גולמית. זה מייצג את הסכום המינימלי של מאמץ הנדרש לייצר מוצר שניתן לבדוק, להעריך ולשפר. משם אנחנו מתקדמים ומיצרים את המוצר המינימלי שיצא לשוק. זה בסופו של דבר מה שצריך להיות הגרסה הראשונה של המוצר, יציב מספיק כדי להימכר.
גם אם הוא לא יהיה מושלם. במקרים רבים היום, בדיקות המוצר מתרחשת ברמה הקמעונאית, עם לקוחות שמשלמים כדי להיות בודקים אמתיים של המוצר. כמו לדוגמה בתעשיית התוכנה שבה משחררים גירסת “ביטא” לשוק ולאחר מכן נדרשים עדכונים לא מעטים כדי להסיר את כל הבאגים.
אנשים לא מושלמים בכל רחבי העולם מצליחים לעשות דברים כל יום. חלק מהאנשים הכי לא מושלמים בעולם יצרו עסקים גלובליים המעסיקים אלפי עובדים, קידמו חינוך ויזמות ברחבי העולם ותרמו את שמם ואת הונם לצדקה בכל מקום.
אף אחד מהם לא חיכה לרגע המושלם בזמן או לתחושה המושלמת במעיים לפני שנקטו פעולה. מה שהם עשו היה לקפוץ על הזדמנויות כאשר זאת נקראה בפניהם. לפעמים הם הצליחו, לפעמים לא. אבל הם תמיד למדו משהו בעל ערך.
לא מושלם כמו שהחיים לא מושלמים, אתה צריך לעשות רק צעד אחד מחוץ לאזור הנוחות שלך, לקחת סיכון מדי פעם, ואז תגלה שאתה יכול לעשות הרבה יותר ממה חשבת שאפשרי. דבר אחד בטוח – אם אתה מנסה ונכשל, אף אחד אף פעם לא יאשים אותך. אבל אם לא תנסה, אף אחד אף פעם לא יכיר אותך.
 מאיר תבורי